Оплата і доставка в нашому магазині

Для того, щоб ви змогли оформити замовлення і оплатити його зручним для вас способом, в нашому магазині є багато варіантів оплати.

Безготівковий розрахунок

Оформляйте замовлення і отримаєте рахунок-фактуру, завдяки якому зможете оплатити своє замовлення будь-банківською картою.

Онлайн оплата банківською картою (LiqPay)
Офрмляйте замовлення і оплачуйте його прямо на сайті. Завдяки цьому способу оплати ви зможете з легкістю оплатити замовлення онлайн.

Якщо оплата буде відбуватися через LiqPay через виставлення інвойсу, то на ваш E-mail буде надісланий інвойс, який ви зможете сплатити через LiqPay.

Оплата при отриманні
Для вашого спокоствія у нас є можливість оплати замовлення при отриманні. Замовляйте товар на сайті і оплачуйте його безпосередньо при отриманні, переконавшись в чесності магазину і якості товару.

Оплата частинами від Приватбанку
Також, є можливість оформити замовлення і оплатити його частинами. Це допоможе не відкладати покупку на потім, а придбати матрац по самим вигідні умов. Для цього способу оплати знадобиться карта Приватбанку:

Карта "Універсальна";
Карта «Універсальна Gold»;
Елітна карта для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite).
Розбити платежі можна від 1 до 6. Виберіть для себе оптимальну кількість і оформляйте матрац в оплату частинами.

Повернення товару здійснюється відповідно до чинного законодавства України «Про захист прав споживачів» передбачено, що протягом 14 днів з моменту оформлення покупки справний товар, тобто товар належної якості, який з будь-яких причин не сподобався покупцю, можна повернути.

ДОСТАВКА

Для зручності доставки у вас є можливість вибрати оператора поштової доставки.

Адресна доставка до вашого будинку або поштового відділення «Міст-Експрес». Доставка діє по всій Україні і навіть в найвіддаленіші селища і села. Коли ми відправимо вам замовлення обов'язково надішлемо SMS з номером експрес накладної.

Термін доставки: 2-10 днів. Терміни можуть трохи змінюватись в залежності від вашого населеного пункту.

Вартість доставки: Meest Express

✔ Тонкі матраци Топпери - від 100 грн

✔ Ортопедичні матраци - від 200 грн

✔ Постільна білизна - від 70 грн

✔ Аксесуари для сну - від 50 грн

Перед отриманням і оплатою обов'язково перевірте якість товару і звірте з товарним чеком накладної.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Перед відправкою виробник ретельно перевіряє якість і цілісність відправленого товару. Тому, при отриманні на відділенні Міст Експрес або адресної доставки вам необхідно перевірити товар, щоб співробітник був поруч. Якщо виявлений недолік комплекту, його пошкодження, то необхідно скласти акт невідповідності. І відмовитися від отримання товару. Якщо ви перевірили товар, і з його цілісністю все в порядку, то прийміть і отримаєте товар.

 

Доставка на відділення Нової пошти. Доставка здійснюється по всій території України на найближче відділення Нової пошти. Але тільки на вантажні відділення. Коли ми відправимо вам замовлення обов'язково надішлемо SMS з номером експрес накладної.
Термін доставки: 2-7 днів. Залежно від віддаленості нашого міста або населеного пункту.

Вартість доставки:

✔ Тонкі матраци Топпери - від 150 грн

✔ Ортопедичні матраци - від 350 грн

✔ Постільна білизна - від 90 грн

✔ Аксесуари для сну - від 70 грн

Перед отриманням і оплатою обов'язково перевірте якість товару і звірте з товарним чеком накладної.

Перед відправкою виробник ретельно перевіряє якість і цілісність відправленого товару. Тому, при отриманні на відділенні Нова Пошта вам необхідно перевірити товар, щоб співробітник був поруч. Якщо виявлений недолік комплекту, його пошкодження, то необхідно скласти акт невідповідності. І відмовитися від отримання товару. Якщо ви перевірили товар, і з його цілісністю все в порядку, то прийміть і отримаєте товар.